TALANTO World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TALANTO World


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиВЛЕЗ В НОВИЯ МИ САЙТРегистрирайте сеВход

 

 Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
hypERpich




Брой мнения : 8
Registration date : 25.06.2009

Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо..   Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. EmptyЧет 25 Юни 2009 - 23:22

Значи нали има ТУРНИР и изкарах 3 седмака , това е 34 , а отдолу ми пишеше 32.50 незнам какво е това ..? и да питам това "ДУЕНЕ" и "OSD" какво означават , мерси предварително . tongue cheers
Върнете се в началото Go down
TALANTO
Admin
TALANTO


Брой мнения : 48
Age : 34
Registration date : 22.01.2009

Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо..   Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. EmptyПет 26 Юни 2009 - 13:10

Потърси в настройките има "3 седмици 34" и го отметни - така играта смята трите седмици за 34.

OSD е избор на позиционирането:
-каде да се изписва общия залог (центъра на масата или долу в дясно)
-как да се изписват парите(във старите версии те бяха в/у картите сега са под тях)
промени го няколко пъти и ще ме разбереш

Дуене е колко пъти имаш право да покачваш залога (raise).
Ако дуене е неразбираемо предложи как да го напиша (при нас така си му казваме).
Върнете се в началото Go down
http://TALANTO.hit.bg
hypERpich




Брой мнения : 8
Registration date : 25.06.2009

Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо..   Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. EmptyПет 26 Юни 2009 - 22:05

Оки разрах мерси .. ем тфа дуене , дет са качва залога нии му викаме искане примерно , аз та качвам с 2 леа , демек ти искам с 2 леа ;д .. нз както и да е мерси Razz
Върнете се в началото Go down
svarka_west




Брой мнения : 1
Registration date : 30.10.2009

Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо..   Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. EmptyПет 30 Окт 2009 - 19:42

Изтеглих играта преди 2-3 дни и ми хареса много. Единствения бъг който забелязах (досега) е това че при нагласяне на залога по висок от 5, например 20 или 25, може да се залага с сума по малка от входа.
А има и още нещо. Би било добре ако при повишаване на парите с които започват всички да се вдигат и залозите от играчите (PC) защото примерно започваме с по 2500$ 25$ вход, един слага 15$, плащам и третия също плаща. Оказва се че аз имам 21 първия има 20 а последния който е платил само 15$ има 29? Ако е така много трудно би свършила играта на масата докато остане само един играч :? :d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо..   Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имам 1 бъг в версия 0.5 и да питам нещо..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Информация / свали последната версия (0.5)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TALANTO World :: Сварка 0.5 :: Бъгове-
Идете на: