TALANTO World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TALANTO World


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиВЛЕЗ В НОВИЯ МИ САЙТРегистрирайте сеВход

 

 "Искаш ли свара ?" :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
hypERpich




Брой мнения : 8
Registration date : 25.06.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyЧет 25 Юни 2009 - 23:29

В тая тема искам да попитам няма ли да е по хубаво в по новата версия на играта да се направи опция в , която играчите да могат да питат другия , дали иска да направят свара , знам , че е малко безмислено , защото се играе с 8 4овека обаче когато останите 2ма , можеш да го питаш , пък и във версия 0.5 може да се играе от 2ма до 8 човека .. Wink Wink
Върнете се в началото Go down
TALANTO
Admin
TALANTO


Брой мнения : 48
Age : 34
Registration date : 22.01.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyПет 26 Юни 2009 - 13:14

Искаш да кажеш че ако решат да няма сварка играчите си разделят парите?
Върнете се в началото Go down
http://TALANTO.hit.bg
hypERpich




Брой мнения : 8
Registration date : 25.06.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyПет 26 Юни 2009 - 22:08

Ами друго имах предвид но и това е хубаво ама имах предвид примерно аз та питам искаш ли свара и ти ми казваш не и аз ако нямам точка падам или пък ти ако нямаш точка ми казчаш че искаш свара и прайм и те могат да влезнат Smile демек питам та свара и ти ако искаш я правим смисал няма значение кфа точка имаме и 2мата аз можи да имам 32 ти 11 ако и 2мата сме съгласни правим сварата тфа е по хубаво щот ши влезнат и другите и парите стават повече от колкот да земиш само входчетата ... : )
Върнете се в началото Go down
TALANTO
Admin
TALANTO


Брой мнения : 48
Age : 34
Registration date : 22.01.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyПет 26 Юни 2009 - 22:18

Еми разбрах до някаде, но зада се направи трябва да знам всичко.
Така:
-раздават се карти на всички;
-всички бягат освен двама;
-без да си показват картите се разбират да се играе сварка;
-който иска влиза в сварката
-ново раздаване;
-играта продължават по обичайния начин.

Кажи дали това имаш в предвид.
Върнете се в началото Go down
http://TALANTO.hit.bg
hypERpich




Брой мнения : 8
Registration date : 25.06.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyПет 26 Юни 2009 - 23:22

точно бате за тфа става вапрос cheers
Върнете се в началото Go down
TALANTO
Admin
TALANTO


Брой мнения : 48
Age : 34
Registration date : 22.01.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyПет 26 Юни 2009 - 23:34

Идеята е приета. Хареса ми и ще поработя по въпроса.
Върнете се в началото Go down
http://TALANTO.hit.bg
hypERpich




Брой мнения : 8
Registration date : 25.06.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyСъб 27 Юни 2009 - 12:32

супер :]
Върнете се в началото Go down
joro_svarkata




Брой мнения : 1
Registration date : 02.09.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyСря 2 Сеп 2009 - 1:04

nz dali nqkoi ot vas e igral kakto nie igraeem kombina no tova predlojenie bi bilo hubavo da se gleda6 s nqkoi ili da imate pari na edno mqsto i da vi razdavat pak da sa fkarvate s ob6tite pari. imam i dr predlojenie bi bilo mn qko ako se igrae na dve banki toest ti diga6 tvoite 3 i na drta banka deto si q fkaral i na neq da gi vdigne6 i posle da re6i6 koq da padne (bqga) lol! lol!
Върнете се в началото Go down
TALANTO
Admin
TALANTO


Брой мнения : 48
Age : 34
Registration date : 22.01.2009

"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) EmptyПон 7 Сеп 2009 - 19:08

По добре пиши на Кирилица.

Колкото до твоите предложения трябва много подробна информация, но имай в предвид че скоро няма да има нова версия на играта, дори и да има ще е с много малко промени. Така че прецени дали има смисъл.
Върнете се в началото Go down
http://TALANTO.hit.bg
Sponsored content





"Искаш ли свара ?" :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Искаш ли свара ?" :)   "Искаш ли свара ?" :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Искаш ли свара ?" :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TALANTO World :: Сварка 0.5 :: Предложения-
Идете на: